Dichem Industrial - фарби для дерева, кузова, промисловості

 

Dichem Industrial - це спеціальні фарби для дерева, металу, промисловості.
 
 
Dichem Industrial - фарби для дерева, кузова, промисловості
 
 
Система включає 22 пігменти та біндери: нітро, алкід, акрил та поліуритан, які виготовлені на сучасному обладнанні з дотриманням європейських стандартів у сфері лакофарбової індустрії. Цей набір пігментів та біндерів дозволяє задовільнити весь спектр кольорів, які використовуються в індустрії.
 
Для зовнішнього покриття можна використовувати наступні матеріали системи "Dichem Master":
 
1. Синтетична фарба.
Однокомпонентна фарба, що розводиться розчинником для синтетичних фарб. Швидко висихає та є економічно вигідною.
Для приготування даної фарби використовується конвертер №20 у співвідношенні 1:0,3 (0,5).
 
2. Поліуретанова фарба.
Двохкомпонентна фарба, перед застосуванням якої обов'язково використовуються і розчинник, і закріплювач у співвідношенні відповідно 1:0,5:0,25. Особливість фарби в тому, що вона є досить пружною та еластичною, а також - стійкою до зовнішнього впливу (атмосферних явищ тощо). Для приготування даної фарби використовується конвертер №34.
 
3. Акрилова фарба.
Двохкомпонентна фарба, перед застосуванням якої обов'язково використовуються і розчинник, і закріплювач у співвідношенні відповідно 1:0,5:0,25. Фарба відрізняється своєю твердістю та блиском, і також є дуже стійкою до зовнішнього впливу. Для приготування даної фарби використовується конвертер №33.
 
 
Dichem Industrial - фарби для дерева, кузова, промисловості
 
 
Dichem IndustrialТзОВ "Автофарба-Україна" є ексклюзивним представником компанії DICHEM в Україні. Компанія "Dichem Italy" заснована у 1971 р. в Італії, орієнтується на виготовлення лакофарбової продукції для автомобільної, індустріальної та деревообробної галузі. Dichem успішно працює на ринках Європи, Азії, Африки, Австралії та Америки.
 
Наша фірма здійснює технічну підтримку своїх клієнтів як на їх базі, так і у власному тренінг-центрі. Ці теоретичні та практичні тренінг-курси проводяться періодично з ціллю ознайомлення із новинками виробника, навчання клієнтів, більш правильному використанню і нанесенню всіх матеріалів, що виробляються.
 
Високі стандарти якості продукції та постійна робота по вивченню сучасних вимог ринку дають можливість фірмі "Автофарба-Україна" успішно конкурувати з іншими представниками відомих виробників лакофарбової продукції.
© ТОВ «Автофарба Україна» 2010—2018.