Dichemix - система підбору автофарби Master

 
Компанія Dichem заснована в Італії у 1971 р. та орієнтована на виготовлення лакофарбової продукції для автомобільної, деревообробної та індустріальної галузі. За час свого існування компанія досягла великих успіхів у розвитку та розробці нових фарб і матеріалів.
 
 
Dichemix - система підбору автофарби Master компанії Dichem
 
 
Система підбору фарб включає 90 пігментів із них 30 акрилові, 30 базові, 8 металік, 16 перламутр та 6 ксералік. Цей набір пігментів дозволяє підібрати близько 80000 кольорів. Готова фарба цієї системи має високу криючу здатність та не містить у своєму складі важких металів та токсичних речовин.
 
Система підбору автофарби Master компанії Dichem має ряд переваг та успішно конкурує з іншими системами підбору, що представлені на українському ринку.

1. Розумна ціна. Ціна на пігменти цієї системи є значно нижчою, ніж в таких відомих виробників лакофарбної продукції, як Sherwin Williams, PPG, Dupont та ін.

2. Якість, що відповідає найвищим європейським стандартам. Продукція компанії Dichem успішно конкурує з іншими лакофарбовими матеріалами в Європі і світі.

Спираючись на тестування, проведені на СТО в Україні, ми підтверджуємо, що якість фарби системи Master відповідає найвищим вимогам споживачів, а також важливо зазначити, що продукція даної кампанії має сертифікат ISO, що засвідчує відповідність представлених матеріалів міжнародним стандартам.

Фарба не містить важких металів та токсичних речовин і відзначається своєю довговічністю та стійкістю до різних погодних умов.

3. Велика кількість основних кольорів та їх варіантів.

Система підбору кольорів Master компанії Dichem включає в себе 90 види пігментів, а саме: 30 кольорів акрилу, 30 кольорів базового пігменту, 8 кольорів металіку, 16 кольорів перламутру та 6 кольорів ксераліку. Цей набір пігментів дозволяє методом змішування створити 80000 кольорів для різних марок автомобілів.

4. Точність попадання формули та легкість доведення фарби до відповідного кольору.

Однією із переваг системи є точне попадання кольору при підборі фарби, що в свою чергу зменшує затрати часу на виготовлення фарби.  Наявність набору, в який входить велика кількість формул для основних та додаткових кольорів, а також їх зразків суттєво полегшує і пришвидшує підбір фарби.

5. Постійне оновлення бази кольорів, та підтримка клієнтів.

Компанія щодня створює нові кольори та щотижня оновлює їх базу.

6. Висока криюча здатність фарби.

 

Dichemix - система підбору автофарби

 

Хотілось би також зауважити, що фарба системи Master має високі укриваючі властивості, що полегшує нанесення та зменшує економічні витрати на фарбування.   

Крім пігментів у асортименті продукції компанії Dichem також представлені доступні за ціною якісні лаки та розчинники, які є  незамінними у процесі фарбування автомобіля.

Отже, система підбору кольорів Master компанії Dichem має унікальне поєднання високої якості та доступної ціни і є Вашим надійним помічником для підтримки і розвитку  авторемонтного бізнесу.

 

© ТОВ «Автофарба Україна» 2010—2018.