Dichemix

Компанія Dichem заснована в Італії у 1971 р. та орієнтована на виготовлення лакофарбової продукції для автомобільної, деревообробної та індустріальної галузі. За час свого існування компанія досягла великих успіхів у розвитку та розробці нових фарб і матеріалів.
 
Система підбору фарб включає 90 пігментів із них 30 акрилові, 30 базові, 8 металік, 16 перламутр та 6 ксералік. Цей набір пігментів дозволяє підібрати близько 80000 кольорів. Готова фарба цієї системи має високу криючу здатність та не містить у своєму складі важких металів та токсичних речовин.
 
Система підбору автофарби Master компанії Dichem має ряд переваг та успішно конкурує з іншими системами підбору, що представлені на українському ринку.

1. Розумна ціна. Ціна на пігменти цієї системи є значно нижчою, ніж в таких відомих виробників лакофарбної продукції, як Sherwin Williams, PPG, Dupont та ін.

2. Якість, що відповідає найвищим європейським стандартам. Продукція компанії Dichem успішно конкурує з іншими лакофарбовими матеріалами в Європі і світі.

Спираючись на тестування, проведені на СТО в Україні, ми підтверджуємо, що якість фарби системи Master відповідає найвищим вимогам споживачів, а також важливо зазначити, що продукція даної кампанії має сертифікат ISO, що засвідчує відповідність представлених матеріалів міжнародним стандартам.

Фарба не містить важких металів та токсичних речовин і відзначається своєю довговічністю та стійкістю до різних погодних умов.

3. Велика кількість основних кольорів та їх варіантів.

Система підбору кольорів Master компанії Dichem включає в себе 90 види пігментів, а саме: 30 кольорів акрилу, 30 кольорів базового пігменту, 8 кольорів металіку, 16 кольорів перламутру та 6 кольорів ксераліку. Цей набір пігментів дозволяє методом змішування створити 80000 кольорів для різних марок автомобілів.

4. Точність попадання формули та легкість доведення фарби до відповідного кольору.

Однією із переваг системи є точне попадання кольору при підборі фарби, що в свою чергу зменшує затрати часу  виготовлення фарби.  Наявність набору, в який входить велика кількість формул для основних та додаткових кольорів, а також їх зразків суттєво полегшує і пришвидшує підбір фарби.

5. Постійне оновлення бази кольорів, та підтримка клієнтів.

Компанія щодня створює нові кольори та щотижня оновлює їх базу.

6. Висока криюча здатність фарби.

Хотілось би також зауважити, що фарба системи Master має високі покриваючі властивості, що полегшує нанесення та зменшує економічні витрати на фарбування.   

Крім пігментів у асортименті продукції компанії Dichem також представлені доступні за ціною якісні лаки та розчинники, які є  незамінними у процесі фарбування автомобіля.

Отже, система підбору кольорів Master компанії Dichem має унікальне поєднання високої якості та доступної ціни і є Вашим надійним помічником для підтримки і розвитку  авторемонтного бізнесу.