Перша рівненська автомобільна виставка за участі підприємців з Польщі.

  • 28 Вересень 2014 15:15:55
  • Коментар:0
  • Переглядів: 365
  • 0
 
 27 вересня відбулася перша рівненська автомобільна виставка за участі підприємців із Польщі. Виставка проходила за підтримки товариства «Автофарба-Україна» на території «Автоград», групи компаній «Вік-Експо», «Вік Партнер» та «Вік-Кар».
 
     Автовиставка дала змогу компанії «Автофарба-Україна» не тільки показати на загал товари та послуги, а й налагодити ділові контакти з підприємцями із Польщі, показати якість роботи своїх майстрів на майстер-класі.
 
     Компанія «Автофарба-Україна» представила майстер-клас по видаленню дрібних недоліків на лакофарбовому покриттю автомобіля. Розглядались різні типи пошкоджень лакофарбового покриття та способи їх усунення.
     Висококваліфікований майстер компанії «Автофарба-Україна» доступно висвітлив кроки усунення пошкодження і показав як це зробити легко, швидко і не затратно. Серед учасників виставки можна було побачити представників СТО, автосалонів, підприємств, що займаються продажом запасних частин, спецодягу, обладнання, банків та страхових компаній. Розважали відвідувачів своїми виступами різні танцювальні колективи, спортивні організації, модельні агентства та ін.
Перша рівненська автомобільна виставка за участі підприємців з Польщі. Перша рівненська автомобільна виставка за участі підприємців з Польщі. Перша рівненська автомобільна виставка за участі підприємців з Польщі. Перша рівненська автомобільна виставка за участі підприємців з Польщі.

Powered by module Blog | Reviews | Gallery | FAQ ver.: 5.2.5 (Professional) (opencartadmin.com)

 
Залиште відповідь
Тим не менше, ніхто не залишив коментар до запису.
 
© ТОВ «Автофарба Україна» 2010—2018.