Презентація технології Експрес ремонту в місті Кузнецовськ

  • 01 Липень 2010 17:43:03
  • Коментар:0
  • Переглядів: 226
  • 0
 
Українські фахівці з ремонту та фарбування автомобілів мають нагоду ознайомитись та скористатись Високо-Продуктивною ( ВП) технологією повітряної сушки компанії Sherwin-Williams.
 
ВП технологія надає можливість здійснювати ремонт при кімнатній (20-25C) температурі. Це значно знижує потребу в енергії за рахунок уникнення необхідності високих температур, тим самим скорочує використання дорогих видів палива та зменшує поточні витрати на ремонтні роботи.
 
Презентація ВП технології відбулась 18 травня в місті Кузнецовськ. Презентація складалась з двох частин: теоретичної та практичної.
 
Під час теоретичної частини учасники семінару були ознайомлені з технічними характеристиками та правилами застосування матеріалів.
 
Під час практичної частини семінару технолог Мартинюк Ю.М. продемонстрував ВП матеріали на практиці в умовах кімнатної температури без застосування нагрівальних приладів. Весь процес зайняв близько трьох годин (від усунення подряпин - до поліровки елемента).
 
ВП процес фарбування справив позитивне враження на фахівців СТО своєю швидкістю, мінімальною затратою енергії та високим результатом.
 
Презентація технології Експрес ремонту в місті Кузнецовськ Презентація технології Експрес ремонту в місті Кузнецовськ Презентація технології Експрес ремонту в місті Кузнецовськ Презентація технології Експрес ремонту в місті Кузнецовськ Презентація технології Експрес ремонту в місті Кузнецовськ Презентація технології Експрес ремонту в місті Кузнецовськ

Powered by module Blog | Reviews | Gallery | FAQ ver.: 5.2.5 (Professional) (opencartadmin.com)

 
Залиште відповідь
Тим не менше, ніхто не залишив коментар до запису.
 
© ТОВ «Автофарба Україна» 2010—2018.