О нас


 

     ТзОВ “АВТОФАРБА-Україна” вже майже 10 років працює в сфері автосервісу, надаючи широкий спектр послуг щодо комплексного ремонту кузова автомобіля, серед яких:

- ремонт кузова,
- відновлення лакофарбового покриття,
- експрес-ремонт сколів і подряпин,
- підбір та виготовлення автофарби,
- мийка автомобіля,
- хімчистка салону,
- нанесення захисного покриття,
- полірування лакофарбового покриття,
- підготовка транспортного засобу до продажу.

     Для виконання відновлювального ремонту використовується сучасне професійне обладнання та інструменти, що дозволяє виконувати роботи різної складності якісно та швидко. ТзОВ “АВТОФАРБА-Україна” надає гарантію на виконані роботи по відновлювальному ремонту 6 місяців.

     Для досягнення найкращого результату у відновленні лакофарбового покриття ТзОВ “АВТОФАРБА-Україна” пропонує клієнтам придбати високотехнологічну фарбу та матеріали від всесвітньовідомого виробника корпорації “Sherwin-Williams” (www.sherwineu.com) та обладнання для фарбування компанії “DeVilbiss” (www.devilbiss.com).

     Команду компанії “АВТОФАРБА-Україна” складають професіонали високого рівня з багаторічним досвідом. Своїми знаннями та досвідом фахівці компанії діляться з клієнтами та представниками з різних регіонів України. ТзОВ "АВТОФАРБА-Україна" проводить практичні семінари та тренінги, учасники яких ознайомлюються з новинками в галузі обробки та фарбування кузова.

     Звернувшись в компанію “АВТОФАРБА-Україна”, Ви гарантовано отримаєте якісні матеріали і якісне обслуговування в короткий термін.