Sherwin Williams Syncron

Система підбору кольорів Sherwin Williams Syncron є індустріальним продуктом та включає в себе 14 концентрованих пігментів та 13 видів зв'язуючих компонентів (біндерів). Цей набір компонентів дає змогу отримувати до 30000 кольорів різних відтінків стандартів RAL та British Standard. Фарба Syncron зазвичай використовується в промисловості для фарбування різноманітної техніки, потягів, кораблів, літаків та ін.
 
SYNCRON – це емалі для мікроавтобусів, вантажних автомобілів, сільськогосподарської техніки (акрил, поліуретан, синтетика, хлорований каучук) та широкий спектр фарб для будівельної промисловості.
 
Система SYNCRON пропонує ряд грунтових покриттів, які необхідні для досягнення якісного зовнішнього покриття та антикорозійного захисту металу:
 
• грунт антикорозійний швидковисихаючий (конвертер №120);
• грунт антикорозійний епоксидний (конвертер №360);
• поліуретановий двокомпонентний грунт (конвертер №230);
• структурний епоксидний грунт (конвертер №500).
 
Перед нанесенням грунтів поверхню необхідно ретельно очистити, обробляючи піскоструменевим методом або прошліфувати, а після цього ретельно знежирити.
 
Використання даних грунтів гарантує чудову адгезію наступних шарів з металом, нейтралізує шкідливий вплив залишкових слідів та забезпечує міцність всього покриття.
 
Для зовнішнього покриття можна використовувати наступні матеріали системи SYNCRON:
 
• синтетична фарба (конвертер №100), швидкосохнуча (конвертер №150), швидкосохнуча матова (конвертер №152): використовується при фарбуванні кузова автомобілів, контейнерів, спецтехніки, обладнання, інструменту;
 
• поліуретанова двокомпонентна фарба (конвертер №200), матова поліуретанова двокомпонентна фарба (конвертер №210): використовується при фарбуванні машин, устаткування, меблів (МДФ) і т. д.;
 
• акрилова двокомпонентна фарба (конвертер №220): рекомендується для фарбування мікроавтобусів, легкових автомобілів;
 
• хлорований каучук (конвертер №400): використовується для фарбування басейнів, трубопроводів, обладнання;
 
• високотемпературна емаль (конвертер №250) - це покриття, яке витримує температуру 120-130 С° та рекомендоване для використання при фарбуванні обладнання або його частин, які нагріваються до зазначених температур;
 
• епоксидна фарба двокомпонентна (конвертер №350): застосовується для фарбування обладнання, інструментальних шаф та інших металоконструкцій;
 
• молоткова фарба (конвертер №115): застосовується для фарбування інструментів та обладнання;
 
• синтетична фарба для щітки (конвертер №300): використовується для фарбування обладнання, металоконструкцій, кованих і дерев'яних виробів, трубопроводів, кранів.
 
Крім перерахованих вище покриттів, у виробничому процесі можна використовувати і допоміжні матеріали - змивку для видалення силікону, розчинники, затверджувачі для грунтів та фарб.
 
Дотримання вимог повного технологічного циклу одного виробника лакофарбових матеріалів є найкращою гарантією сумісності різних матеріалів, бездефектного застосування та довголітньої міцності всього покриття.
 
У використанні даної колористичної системи можуть бути зацікавлені виробники меблів, устаткування, верстатів, металоконструкцій, власники автомайстерень.
© ТОВ «Автофарба Україна» 2010—2018.