AUTOLUX

PPG - сучасний ефективний виробник, який використовує самі передові технології та рішення.

Заснована в 1883 році, PPG сьогодні представлена ​​більш ніж в 70 країнах світу. Будучи лдером в інноваціях, надійному та екологічному виробництві, створенич колірних рішеннях, PPG забезпечує додаткові переваги клієнтам в будівництві, виробництві товарів широкого споживання, покупцям промислових виробів, транспортних засобів і запчастин до них. PPG пропонує більше лакофарбових матеріалів для більш широкого спектру застосування, ніж будь-яка інша компанія.
 
Компанія AUTOLUX є дочірньою компанією PPG Industries. Основною метою компанії є забезпечення світового ринку якісними товарами за оптимальною ціною. Слід зазначити, що компанія є бюджетним представником PPG Industries, що означає наступне: виробництво товарів проводиться за тими ж технологіями, що і в компанії PPG. Тому щодо якості товарів не виникає ніяких сумнівів. Дана компанія є дуже популярною на світовому ринку, адже забезпечує якісний товар за мінімальною ціною, яка в середньому на 70% менше ціни всіх топових компаній. У лабораторіях AUTOLUX працюють висококласні фахівці, які регулярно проводять експерименти з компонентами товарів, випускають нові і удосконалюють наявні. В процесі виготовлення використовуються тільки якісні матеріали. Це означає, що товари протягом тривалого часу не втрачають своїх основних властивостей, що і робить ці товари настільки популярними. 
 
Система пдбору фарб AUTOLUX налічує 63 базових та 23 акрилових компоненти. Серед переваг системи можна виділити точне попадання в колір, високу укриваємість фарби, картотеку, що налічує бльше 11 тисяч кольорів, та зручну та гнучку програму пошуку реептур.  
 
PPG: We protect and butify the world™