Новини

Нова лінійка індустріальних фарб Selemix

В період з 3 по 7 липня працівники ТОВ «АВТОФАРБА-Україна» пройшли навчання у центрі
компанії PPG, що у Варшаві. Об'єктом навчання була нова лінійка індустріальних фарб Selemix.
Протягом навчання наша команда брала участь у теоретичних та практичних заняттях, де дізналась
про всі тонкості в роботі з індустріальною системою PPG Selemix.

 
 
 
08 Липень 2017 09:26:45
Коментарі: 0
Переглядів: 14
 
 
Презентація нової лінійки Autolux за участі технолога PPG з Польщі

30 травня відбулася презентація нової лінійки PPG, яка має назву AUTOLUX.
Лінійка Autolux складається з системи підбору фарби і широкого асортименту матеріалів для підготовки і фарбування кузова автомобіля. Дані матеріали з’явились в Україні наприкінці минулого року і вже отримали схвальні відгуки фахових майстрів фарбувальників.
Презентація відбулась за участі досвідченого технолога компанії PPG з Польщі – Пьотра Валюка.
Технолог PPG Пьотр Валюк розповів про інновації на ринку лакофарбних матеріалів, а також про переваги використання матеріалів лінійки Autolux. Кожен учасник презентації мав можливість власноруч перевірити якість матеріалів на практиці і запевнитись,що це високотехнологічні матеріали, які зручні в нанесенні і обробці. Використання матеріалів Autolux допомагає уникнути проблем з дефектами при підготовці і фарбуванні.
Презентацію відвідали майстри фарбувальники та колористи з Рівного та інших міст області і України. Учасники презентації відмітили, що дані матеріали дають змогу отримати результат високої якості з найменшими матеріальними витратами. Ціни на фарбу і матеріали розраховані згідно вимог українського споживача і приємно дивують.

 
 
 
31 Травень 2017 09:14:30
Коментарі: 0
Переглядів: 64
 
 
 Візит представників компанії PPG Poland

ТОВ "АВТОФАРБА-Україна" офіційний дилер компанії PPG в Україні. 23 травня відбувся візит представників компанії PPG Poland і директора PPG Україна. Підчас зустрічі були обговорені можливості стажування і підготовки персоналу в тренінг центрі  PPG в Польщі. Представники компаніїї PPG відвідали провідні підприємства області з пропозицією застосовувати новітні технології компаніїї у виробництві, що допоможе зекономити час і ресурси і отримати вироби високої якості.

 
 
 
23 Травень 2017 17:50:02
Коментарі: 0
Переглядів: 51
 
 
Дистриб'юторська Конференція PPG Україна

Представники компанії "АВТОФАРБА-Україна" прийняли участь в Дистриб'юторській Конференції PPG Україна, яка відбулась 8-11 квітня 2017 року в м.Краків (Республіка Польща). На конференції було обговорено стретегію компанії PPG в Україні, перспективи розвитку бізнесу а також структуру компанії. На даному заході були присутні ведучі компанії з продажу фарби і матеріалів - дистриб'ютори PPG з різних регіонів України.
ТОВ "АВТОФАРБА-Україна" є офіційним дистриб'ютором продуції "AUTOLUX" від компанії PPG.
Дана продукція призначена для професійного використання і відзначається високою якістю і широким асортиментом матеріалів для підготовки і фарбування автомобілів.
Більш детальна інформація за телефом +38(067)3623655.

 
 
 
19 Квітень 2017 15:22:10
Коментарі: 0
Переглядів: 67
 
 
Приємна новина для професійних автомалярів

Зустрічайте нову лінійку шпаклівок фірми Autolux від PPG.


Шпаклівки Autolux вирізняються своєю якістю та забезпечують відмінну адгезію з металевими поверхнями будь-якого типу,

не схильні до впливу вологи, чудово шліфуються та сохнуть.

 
 
 
06 Квітень 2017 14:49:37
Коментарі: 0
Переглядів: 48
 
 
Візит технологів польського представництва компанії PPG

Гарна новина від ТОВ "АВТОФАРБА-Україна". 15 - 17 лютого відбувся візит технологів польського представництва компанії PPG.

Компанія PPG є світовим  лідером серед виробників лакофарбної продукції та охоплює 60% ринку автомобільної фарби та матеріалів кузовного ремонту в Польщі.
Візит мав на меті вдосконаллення майстерності  колористів та покращення ефективності їх роботи у підборі фарби, а також ознайомлення  майстрів-фарбувальників з новинками від PPG.
Польські колеги  дали високу оцінку якості роботи наших майстрів, а також оцінили високий рівень сервісу ТОВ "АВТОФАРБА-Україна.
Слід відзначити, що обмін досвідом з компанією PPG став дуже корисним для нашої команди, адже це відкриває для нас нові можливості у підвищенні майстерності та орієнтує нас на якісно новий рівень європейського сервісу.

Компанія PPG надає активну технічну підтримку своїм партнерам в Україні.
Наступний візит польських фахівців заплановано   у травні 2017 року.

 
 
 
01 Березень 2017 15:35:22
Коментарі: 0
Переглядів: 54
 
 
День Святого Миколая
Низка новорічних свят починається із Дня Святого Миколая – напевно, найулюбленішого і довгоочікуваного дитячого свята. Це найбажаніший день у році для дітлахів. Напередодні свята, діти пишуть до нього листи зі своїми побажаннями і вкидають їх у поштову скриньку, або кладуть за вікно і моляться до нього, просячи передусім здоров’я собі та батькам. У день перед святом, згадують усі свої вчинки, зважують: чого більше. Чи буде подарунок, а чи, можливо, різка?
У цей день діти мріють про щось особливе і сподіваються на подарунки. Не винятком є діти Клеванської Спеціальної Загальноосвітньої школи-інтернату №1 І-ІІІ ступенів для дітей з вадами зору.
 
 
 
26 Грудень 2016 16:08:07
Коментарі: 0
Переглядів: 58
 
 
ТОВ «АВТОФАРБА-Україна»  - представник компанії PPG в Україні

ТОВ «АВТОФАРБА-Україна» має великий досвід роботи у сфері Automotive Refinish.

На фірмі працюють досвідчені фахівці даної галузі. Ми не стоїм на місці, розвиваємось і слідкуємо за новими тенденціями на ринку ремонтної фарби і матеріалів.

Новий високоякісний матеріал від компанії PPG вже присутній в Україні.

 
 
 
22 Грудень 2016 15:37:39
Коментарі: 0
Переглядів: 239
 
 
10-річчя компанії ТОВ "Автофарба-Україна"

З нагоди 10-річчя компанії, ТОВ "Автофарба-Україна" дарує своїм клієнтам знижку у розмірі 10% на всі види послуг. Окрім того, завітавши на Крейдяну 50, Ви зможете пригоститись смачною кавою та ознайомитись з повним асортиментом представлених послуг та товарів.

 
 
 
08 Листопад 2016 10:05:00
Коментарі: 0
Переглядів: 94
 
 
Активні у роботі, активні у відпочинку

09 листопада 2016 року компанія ТОВ «Автофарба-Україна» святкувала своє 10-річчя. У рамках святкування було проведено святкові заходи, щоб підсумувати досягнення та поставити нові цілі та визначити напрямок розвитку на ще одне десятиліття.

 
 
 
10 Жовтень 2016 11:54:00
Коментарі: 0
Переглядів: 79
 
 
Підвищуємо кваліфікацію - застосовуємо нові технології

13 квітня було проведено атестацію майстрів малярів кузовного цеху ТОВ "АВТОФАРБА-Україна". Метаю даної атестації було:
- підтвердити рівень знання технології підготовки деталі до фарбування і фарбування з застосуванням матеріалів DICHEM.
- продемонструвати знання технології обробки деталі "на сухо" з застосуванням інструментів і матеріалів 3М.

 
 
 
29 Липень 2016 09:00:00
Коментарі: 0
Переглядів: 62
 
 
Успішний досвід налагодження міжнародних контактів

Важливою подією липня для ТОВ "Автофарба-Україна" став візит наших представників до Королівства Нідерланди для проходження тижневого стажування. У рамках стажування проводився огляд європейського обладнання для рихтування та фарбування автомобілів. Відбулись бізнес зустрічі, які сприяли налагодженню співпраці із постачальниками автомобільних лаків та фарб, а також розвитку міжнародного партнерства.

 
 
 
10 Липень 2016 09:05:00
Коментарі: 0
Переглядів: 55
 
 
Свято Hyundai у “Богдан-Авто Рівне”

16 травня відбулося свято Hyundai у "Богдан-Авто Рівне", співорганізатором якого було ТОВ "АВТОФАРБА-Україна". "АВТОФАРБА-Україна"вже багато років є партнером компанії "Богдан-Авто Рівне", виконуючи відновлювальний ремонт кузова автомобіля.

 
 
 
17 Травень 2016 09:39:00
Коментарі: 0
Переглядів: 70
 
 

14-20 вересня у компанії “Автофарба-Україна” перебував з візитом експерт-представник організації PUM Netherland senior expert – пан Роб Бельйон.

 
 
 
24 Вересень 2015 12:19:52
Коментарі: 0
Переглядів: 119
 
 
ТзОВ "Автофарба-Україна" запрошує до участі у практичному семінарі

Компанія "Dichem" в Україні - новинка серед матеріалів для ремонту автомобілів: технології використання та особливості виробника.

 
 
 
03 Вересень 2015 10:52:53
Коментарі: 0
Переглядів: 235
 
 
Page:
Сортувати по: