Новини

Команда майстрів ТОВ "АВТОФАРБА-Україна"  пройшла атестацію компаній 3M та PPG
Команда майстрів ТОВ "АВТОФАРБА-Україна" пройшла атестацію для перевірки своїх знань та навичків, яку проводили технологи компаній 3M та PPG.
Тестування проходило в два етапи: теоретична частина та практична частина. За результатами тестування наші майстри показали високий рівень знань та вмінь. Представники компаній 3М та PPG відмітили, що ці показники є одними з найкращих у даній сфері.
 
 
 
 
06 Квітень 2018 09:32:43
Коментарі: 0
Переглядів: 7
 
 
Презентація нових абразивних матеріалів кузовного ремонту від 3М

Нещодавно представник компанії 3M в Україні провів для майстрів ТОВ "АВТОФАРБА-Україна" презентацію нових абразивних матеріалів кузовного ремонту. Презентація була проведена в форматі практичного майстер-класу, тому кожен учасник мав змогу власноруч випробувати даний матеріал в роботі та вдосконалити свою майстерність.

 
 
 
12 Лютий 2018 00:00:00
Коментарі: 0
Переглядів: 558
 
 
Семінар по лінійці AUTOLUX від PPG "Продукти та технології AUTOLUX"

ТОВ "АВТОФАРБА-Україна" провела семінар по лінійці AUTOLUX від PPG "Продукти та технології AUTOLUX. Досягнення необхідних стандартів".
Семінар відвідали наші партнери та клієнти з різних областей України.

 
 
 
22 Грудень 2017 00:00:00
Коментарі: 0
Переглядів: 480
 
 
Навчання за курсом "Продукти та технології AUTOLUX" у Варшаві

Працівники ТОВ "АВТОФАРБА-Україна" пройшли навчання за курсом "Продукти та технології AUTOLUX. Досягнення необхідних стандартів майстерності" у центрі компанії PPG, що у Варшаві з 11 по 15 грудня . Метою навчання стало вдосконалення майстерності у підборі автомобільних фарб, а також презентація приладу спектрофотометр, що допомагає здійснити підбір фарби у найкоротший термін.

 
 
 
21 Грудень 2017 00:00:00
Коментарі: 0
Переглядів: 591
 
 
Мандрівка до Острозького замку

09 листопада 2017 року компанія ТОВ «Автофарба-Україна» святкувала своє 11-річчя. У рамках святкування наша команда продовжила знайомитись з культурною спадщиною нашого краю, а саме завітала в Острозький замок, що у м.Острог.
Разом з тим були підведені підсумки року роботи фірми, проаналізовані наші досягнення та поставлені цілі на наступний рік.

 
 
 
09 Листопад 2017 00:00:00
Коментарі: 0
Переглядів: 506
 
 
Нова лінійка індустріальних фарб Selemix

В період з 3 по 7 липня працівники ТОВ «АВТОФАРБА-Україна» пройшли навчання у центрі
компанії PPG, що у Варшаві. Об'єктом навчання була нова лінійка індустріальних фарб Selemix.
Протягом навчання наша команда брала участь у теоретичних та практичних заняттях, де дізналась
про всі тонкості в роботі з індустріальною системою PPG Selemix.

 
 
 
08 Липень 2017 09:26:45
Коментарі: 0
Переглядів: 580
 
 
Презентація нової лінійки Autolux за участі технолога PPG з Польщі

30 травня відбулася презентація нової лінійки PPG, яка має назву AUTOLUX.
Лінійка Autolux складається з системи підбору фарби і широкого асортименту матеріалів для підготовки і фарбування кузова автомобіля. Дані матеріали з’явились в Україні наприкінці минулого року і вже отримали схвальні відгуки фахових майстрів фарбувальників.
Презентація відбулась за участі досвідченого технолога компанії PPG з Польщі – Пьотра Валюка.
Технолог PPG Пьотр Валюк розповів про інновації на ринку лакофарбних матеріалів, а також про переваги використання матеріалів лінійки Autolux. Кожен учасник презентації мав можливість власноруч перевірити якість матеріалів на практиці і запевнитись,що це високотехнологічні матеріали, які зручні в нанесенні і обробці. Використання матеріалів Autolux допомагає уникнути проблем з дефектами при підготовці і фарбуванні.
Презентацію відвідали майстри фарбувальники та колористи з Рівного та інших міст області і України. Учасники презентації відмітили, що дані матеріали дають змогу отримати результат високої якості з найменшими матеріальними витратами. Ціни на фарбу і матеріали розраховані згідно вимог українського споживача і приємно дивують.

 
 
 
31 Травень 2017 09:14:30
Коментарі: 0
Переглядів: 830
 
 
 Візит представників компанії PPG Poland

ТОВ "АВТОФАРБА-Україна" офіційний дилер компанії PPG в Україні. 23 травня відбувся візит представників компанії PPG Poland і директора PPG Україна. Підчас зустрічі були обговорені можливості стажування і підготовки персоналу в тренінг центрі  PPG в Польщі. Представники компаніїї PPG відвідали провідні підприємства області з пропозицією застосовувати новітні технології компаніїї у виробництві, що допоможе зекономити час і ресурси і отримати вироби високої якості.

 
 
 
23 Травень 2017 17:50:02
Коментарі: 0
Переглядів: 775
 
 
Дистриб'юторська Конференція PPG Україна

Представники компанії "АВТОФАРБА-Україна" прийняли участь в Дистриб'юторській Конференції PPG Україна, яка відбулась 8-11 квітня 2017 року в м.Краків (Республіка Польща). На конференції було обговорено стретегію компанії PPG в Україні, перспективи розвитку бізнесу а також структуру компанії. На даному заході були присутні ведучі компанії з продажу фарби і матеріалів - дистриб'ютори PPG з різних регіонів України.
ТОВ "АВТОФАРБА-Україна" є офіційним дистриб'ютором продуції "AUTOLUX" від компанії PPG.
Дана продукція призначена для професійного використання і відзначається високою якістю і широким асортиментом матеріалів для підготовки і фарбування автомобілів.
Більш детальна інформація за телефом +38(067)3623655.

 
 
 
19 Квітень 2017 15:22:10
Коментарі: 0
Переглядів: 849
 
 
Приємна новина для професійних автомалярів

Зустрічайте нову лінійку шпаклівок фірми Autolux від PPG.


Шпаклівки Autolux вирізняються своєю якістю та забезпечують відмінну адгезію з металевими поверхнями будь-якого типу,

не схильні до впливу вологи, чудово шліфуються та сохнуть.

 
 
 
06 Квітень 2017 14:49:37
Коментарі: 0
Переглядів: 482
 
 
Візит технологів польського представництва компанії PPG

Гарна новина від ТОВ "АВТОФАРБА-Україна". 15 - 17 лютого відбувся візит технологів польського представництва компанії PPG.

Компанія PPG є світовим  лідером серед виробників лакофарбної продукції та охоплює 60% ринку автомобільної фарби та матеріалів кузовного ремонту в Польщі.
Візит мав на меті вдосконаллення майстерності  колористів та покращення ефективності їх роботи у підборі фарби, а також ознайомлення  майстрів-фарбувальників з новинками від PPG.
Польські колеги  дали високу оцінку якості роботи наших майстрів, а також оцінили високий рівень сервісу ТОВ "АВТОФАРБА-Україна.
Слід відзначити, що обмін досвідом з компанією PPG став дуже корисним для нашої команди, адже це відкриває для нас нові можливості у підвищенні майстерності та орієнтує нас на якісно новий рівень європейського сервісу.

Компанія PPG надає активну технічну підтримку своїм партнерам в Україні.
Наступний візит польських фахівців заплановано   у травні 2017 року.

 
 
 
01 Березень 2017 15:35:22
Коментарі: 0
Переглядів: 584
 
 
День Святого Миколая
Низка новорічних свят починається із Дня Святого Миколая – напевно, найулюбленішого і довгоочікуваного дитячого свята. Це найбажаніший день у році для дітлахів. Напередодні свята, діти пишуть до нього листи зі своїми побажаннями і вкидають їх у поштову скриньку, або кладуть за вікно і моляться до нього, просячи передусім здоров’я собі та батькам. У день перед святом, згадують усі свої вчинки, зважують: чого більше. Чи буде подарунок, а чи, можливо, різка?
У цей день діти мріють про щось особливе і сподіваються на подарунки. Не винятком є діти Клеванської Спеціальної Загальноосвітньої школи-інтернату №1 І-ІІІ ступенів для дітей з вадами зору.
 
 
 
26 Грудень 2016 16:08:07
Коментарі: 0
Переглядів: 554
 
 
ТОВ «АВТОФАРБА-Україна»  - представник компанії PPG в Україні

ТОВ «АВТОФАРБА-Україна» має великий досвід роботи у сфері Automotive Refinish.

На фірмі працюють досвідчені фахівці даної галузі. Ми не стоїм на місці, розвиваємось і слідкуємо за новими тенденціями на ринку ремонтної фарби і матеріалів.

Новий високоякісний матеріал від компанії PPG вже присутній в Україні.

 
 
 
22 Грудень 2016 15:37:39
Коментарі: 0
Переглядів: 3334
 
 
10-річчя компанії ТОВ "Автофарба-Україна"

З нагоди 10-річчя компанії, ТОВ "Автофарба-Україна" дарує своїм клієнтам знижку у розмірі 10% на всі види послуг. Окрім того, завітавши на Крейдяну 50, Ви зможете пригоститись смачною кавою та ознайомитись з повним асортиментом представлених послуг та товарів.

 
 
 
08 Листопад 2016 10:05:00
Коментарі: 0
Переглядів: 545
 
 
Активні у роботі, активні у відпочинку

09 листопада 2016 року компанія ТОВ «Автофарба-Україна» святкувала своє 10-річчя. У рамках святкування було проведено святкові заходи, щоб підсумувати досягнення та поставити нові цілі та визначити напрямок розвитку на ще одне десятиліття.

 
 
 
10 Жовтень 2016 11:54:00
Коментарі: 0
Переглядів: 507
 
 
Підвищуємо кваліфікацію - застосовуємо нові технології

13 квітня було проведено атестацію майстрів малярів кузовного цеху ТОВ "АВТОФАРБА-Україна". Метаю даної атестації було:
- підтвердити рівень знання технології підготовки деталі до фарбування і фарбування з застосуванням матеріалів DICHEM.
- продемонструвати знання технології обробки деталі "на сухо" з застосуванням інструментів і матеріалів 3М.

 
 
 
29 Липень 2016 09:00:00
Коментарі: 0
Переглядів: 580
 
 
Успішний досвід налагодження міжнародних контактів

Важливою подією липня для ТОВ "Автофарба-Україна" став візит наших представників до Королівства Нідерланди для проходження тижневого стажування. У рамках стажування проводився огляд європейського обладнання для рихтування та фарбування автомобілів. Відбулись бізнес зустрічі, які сприяли налагодженню співпраці із постачальниками автомобільних лаків та фарб, а також розвитку міжнародного партнерства.

 
 
 
10 Липень 2016 09:05:00
Коментарі: 0
Переглядів: 453
 
 
Свято Hyundai у “Богдан-Авто Рівне”

16 травня відбулося свято Hyundai у "Богдан-Авто Рівне", співорганізатором якого було ТОВ "АВТОФАРБА-Україна". "АВТОФАРБА-Україна"вже багато років є партнером компанії "Богдан-Авто Рівне", виконуючи відновлювальний ремонт кузова автомобіля.

 
 
 
17 Травень 2016 09:39:00
Коментарі: 0
Переглядів: 802
 
 

14-20 вересня у компанії “Автофарба-Україна” перебував з візитом експерт-представник організації PUM Netherland senior expert – пан Роб Бельйон.

 
 
 
24 Вересень 2015 12:19:52
Коментарі: 0
Переглядів: 466
 
 
ТзОВ "Автофарба-Україна" запрошує до участі у практичному семінарі

Компанія "Dichem" в Україні - новинка серед матеріалів для ремонту автомобілів: технології використання та особливості виробника.

 
 
 
03 Вересень 2015 10:52:53
Коментарі: 0
Переглядів: 697
 
 
Рівненська команда ТзОВ «Автофарба Україна»  відвідала виставку автомобілів   «Moto Session» у Польщі!

Цьогоріч, вже традиційно, команда ТзОВ «АВТОФАРБА-Україна» відвідала автомобільну виставку Moto Session. Експозиція пройшла 9-10 травня у м.Любліні (Польща).

 
 
 
11 Травень 2015 10:28:30
Коментарі: 0
Переглядів: 564
 
 
Перша рівненська автомобільна виставка за участі підприємців з Польщі.
 27 вересня відбулася перша рівненська автомобільна виставка за участі підприємців із Польщі. Виставка проходила за підтримки товариства «Автофарба-Україна» на території «Автоград», групи компаній «Вік-Експо», «Вік Партнер» та «Вік-Кар».
 
     Автовиставка дала змогу компанії «Автофарба-Україна» не тільки показати на загал товари та послуги, а й налагодити ділові контакти з підприємцями із Польщі, показати якість роботи своїх майстрів на майстер-класі.
 
     Компанія «Автофарба-Україна» представила майстер-клас по видаленню дрібних недоліків на лакофарбовому покриттю автомобіля. Розглядались різні типи пошкоджень лакофарбового покриття та способи їх усунення.
     Висококваліфікований майстер компанії «Автофарба-Україна» доступно висвітлив кроки усунення пошкодження і показав як це зробити легко, швидко і не затратно. Серед учасників виставки можна було побачити представників СТО, автосалонів, підприємств, що займаються продажом запасних частин, спецодягу, обладнання, банків та страхових компаній. Розважали відвідувачів своїми виступами різні танцювальні колективи, спортивні організації, модельні агентства та ін.
 
 
 
28 Вересень 2014 15:15:55
Переглядів: 540
 
 
ТзОВ Автофарба-Україна приймає делегаю із Польщі.
 
     26 вересня компанію «Автофарба-Україна» у рамках проекту розвитку малого та середнього підприємництва міст Рівного та Любліна відвідали підприємці із Польщі.
     Мета візиту полягала у обміні досвідом та налагодженні ділових відносин.

     Делегації із Польщі була продемонстрована робота компанії «Автофарба-Україна». Була представлена презентація роботи компанії, зразки різних провідних технік фарбування. Також був проведений майстер-клас з дітейлінгу, який справив враження на польську делегацію.
 
 
 
27 Вересень 2014 13:12:24
Переглядів: 370
 
 
Товариство Автофарба-Україна стало ексклюзивним представником компанії DICHEM на Україні.
Нещодавно товариство "Автофарба-Україна" стало ексклюзивним представником компанії DICHEM, що заснована у 1971 році в Італії та орієнтована на виготовлення лакофарбової продукції для автомобільної, індустріальної та деревообробної галузі.
 
     Фірма здійснює технічну підтримку своїх клієнтів як на їх базі, так і у власному тренінг центрі. Ці теоретичні та практичні тренінг курси проводяться періодично з ціллю навчання клієнтів більш правильному використанню і нанесенню всіх матеріалів, що виробляються.
 
     З моменту заснування компанія дотримувється прогресивних світових технологій виробництва лакофарбової продукції та досягла великих успіхів у розвитку.
 
 
 
     Високі стандарти якості продукції та постійна робота по вивченню сучасних вимог ринку дають можливість компанії конкурувати з відомими виробниками лакофарбової продукції.
 
     Компанія успішно працює на ринках Європи, Азії, Африки, Австралії та Америки.
 
     
 
 
 
14 Липень 2014 15:03:22
Переглядів: 960
 
 
Наша команда відвідала автомобільну виставку Moto Session у Любліні.
З 9 по 10 квітня у місті Любліні (Польща), відбулася автомобільна виставка Moto Session. Делегація ТзОВ «Автофарба-Україна» відвідала дану виставку. На ній були представлені сучасні моделі автомобілів, обладнання та матеріали для ремонту.
 
     У ході виставки були проведені переговори В2В з зацікавленими у співпраці польськими колегами та відбулась презентація фірми «Автофарба-Україна», що дало основу для налагодження нових ділових відносин.
 
     Делегації ТзОВ «Автофарба-Україна» була надана можливість відвідати фірму Kepa Auto-Centrum,що знаходиться в Любліні. Фірма Kepa Auto-Centrum активно співпрацює з лізинговими і страховими компаніями. Протягом 10 років Kepa Auto-Centrum здійснює комплексний ремонтом автомобілів. Хочеться відзначити високу організацію роботи фірми, що є властивим для фірм європейського зразка.
     Організатори виставки також провели екскурсію по старовинних пам’ятках міста Люблін та ознайомили українську делегацію з культурною та історичною спадщиною.
 
     Автомобільна виставка у місті Люблін стала хорошою нагодою поділитися досвідом, налагодити ділові відносини та зарекомендувати ТзОВ «Автофарба-Україна» як фірму європейського рівня.
 
 
 
11 Квітень 2014 14:57:43
Переглядів: 327
 
 
HP PROCESS - експрес ремонт сколів та подряпин у найкоротший термін.
 HP Process – запатентований процес автомобільного фарбування, отримав чисельні сертифікати від Організації виробників обладнання (ОЕМ) для автомобільної промисловості. Процес ремонту за цією методикою проводиться при кімнатній (+20 - +25°C) температурі. Це значно знижує потребу в електроенергії, оскільки зникає необхідність в підтримці високотемпературного циклу та підвищує продуктивність автомобільного сервісу в зв’язку із скороченням циклу нанесення прозорого покриття.
 
     HP Process дозволяє здійснити ремонт сколів та подряпин на протязі одного дня. Оскільки HP Process не вимагає високої температури сушіння ремонтованої поверхні, то використання будь-якого незначного робочого простору може бути перетворено у «HP Process-центр».
 
 
 
 
 
25 Липень 2013 14:49:59
Переглядів: 344
 
 
Презентація технології Експрес ремонту в місті Кузнецовськ
Українські фахівці з ремонту та фарбування автомобілів мають нагоду ознайомитись та скористатись Високо-Продуктивною ( ВП) технологією повітряної сушки компанії Sherwin-Williams.
 
ВП технологія надає можливість здійснювати ремонт при кімнатній (20-25C) температурі. Це значно знижує потребу в енергії за рахунок уникнення необхідності високих температур, тим самим скорочує використання дорогих видів палива та зменшує поточні витрати на ремонтні роботи.
 
Презентація ВП технології відбулась 18 травня в місті Кузнецовськ. Презентація складалась з двох частин: теоретичної та практичної.
 
Під час теоретичної частини учасники семінару були ознайомлені з технічними характеристиками та правилами застосування матеріалів.
 
Під час практичної частини семінару технолог Мартинюк Ю.М. продемонстрував ВП матеріали на практиці в умовах кімнатної температури без застосування нагрівальних приладів. Весь процес зайняв близько трьох годин (від усунення подряпин - до поліровки елемента).
 
ВП процес фарбування справив позитивне враження на фахівців СТО своєю швидкістю, мінімальною затратою енергії та високим результатом.
 
 
 
 
01 Липень 2010 17:43:03
Переглядів: 350
 
 
Йохан Де Брауер, технолог компанії «Sherwin Williams» відвідав ТзОВ «Автофарба-Україна»
18-19 листопада ТОВ «Автофарба-Україна» відвідав технолог компанії «Шервін Вільямс» Йохан Де Брауер.
 
Під час перебування гість познайомився з персоналом компанії “Автофарба-Україна” та ознайомився з технічною базою підприємства. Технолог відмітив високий фаховий рівень працівників.
 
Основною ціллю візиту Йохана Де Брауера була презентація нової системи фарбування “Експрес-ремонт”. Ця система дозволяє виконувати повний локальний ремонт автомобіля за 3-4 години. Для цього використовуються високоякісний швидкосохнучий грунт та лак виробництва компанії “Шервін Вілліамс”.
 
І справді під час першого використання цих продуктів, ми переконались, що зробити ремонт за 3 години можливо.
 
Ввечері було проведено турнір з боулінгу в якому прийняли участь працівники ТОВ “АВТОФАРБА-Україна” і Йохан Де Брауер.
 
 
 
19 Листопад 2009 11:40:47
Переглядів: 286
 
 
Американська виставка автомоторної галузі ААІW 2009 (Automotive Aftermarket Industry Week)
З 3 по 6 листопада 2009 в Лас Вегасі відбулась головна американська виставка автомоторної галузі ААІW 2009 (Automotive Aftermarket Industry Week).
Цього року відвідувачам з різних країн світу було запропоновано 5 000 експозицій американських і міжнародних компаній на виставковій площі понад 500 000 кв. метрів трьох виставкових центрів.
 
AAIW 2009 складається з 3 (трьох) тематичних виставок :
 
-SEMA Show: тюнінг автомобілів, колеса, шини, диски автоприлади та електроніка аксесуари та обладнання автомобільні засоби мобільного зв’язку бамперні пристрої та автозапчастини та інш. (http://www.semashow.com)
 
-The Automotive Aftermarket Products Expo (AAPEX): автосервісне обладнання та інструменти, запчастини, аксесуари, автохімія та інш.
(див. http://www.aapexshow.com )
 
-International Autobody Congress and Exposition (NACE): рихтувальне обладнання та інструменти, зварювальний та полірувальний інструмент, пневматичний інструмент та компресори, підіймачі сервісних станцій, кузовні частини та рами, ручний та напівавтоматичний інструмент зняття старої фарби та готування поверхні для фарбування, камери, обладнання та інструмент для фарбування авто, балансувальні стенди та інш.
( див. http://www.naceexpo.com, http://www.naceshow.com)
 
За сприяння комерційного відділу Посольства США виставку відвідали представники фірми “Автофарба-Україна”.
 
ТОВ “АВТОФАРБА-Україна” - офіційний представник американської компанії Шервін Вілліамс (Sherwin Williams) в Україні. Товариство плідно співпрацює з євпропейським представництвом компанії на протязі 5 років. На виставці відбулась зустріч з Директором Розвитку міжнародного бізнесу компанії Шервін Вілліамс Крістофером Куком. Було обговорено шляхи укріплення співпраці, розширення асортименту товарів, що представлені в Україна та можливості придбання товарів безпосередньо з американського представництва. Містер Крістофер Кук відмітив:”Співпраця з ТОВ “АВТОФАРБА-Україна” є плідною і має великий потенціал в майбутньому. Ще не всі високотехнологічні матеріали, що виробляються компанією Шервін Віліамс запропоновані українському покупцю. Я впевнений, що позиції компанії Шервін Вілламс на українському ринку і надалі будуть укріплюватись.”
 
Так,що партнерів ТОВ “Автофарба - Україна” в мабутньому році чекають приємні сюрпризи та нові технологічні матеріали.
 
 
 
06 Листопад 2009 14:37:36
Переглядів: 252
 
 
ТзОВ АВТОФАРБА-Україна завершило реконструкцію сервіса по ремонту кузова автомобіля
Сьогодні це СТО обладнане сучасною фарбувальною камерою, обладнанням для рихтування та іншим необхідним інструментом.
 
На сервісі застосовуються новітні технології та матеріали.
 
Якщо Вам необхідно пофарбувати автомобіль, ми з радістю допоможемо Вам.
 
Ремонті роботи проводяться швидко та якістно в зручний для клієнта час.
 
Гарантія на виконані роботи 6 місяців.
 
 
 
07 Квітень 2009 12:33:23
Переглядів: 2561
 
 
Удосконалення майстерності колориста. Презентація матеріалів DeVILBISS
29 лютого в Рівному відбувся семінар на тему «Удосконалення майстерності колориста . Презентація матеріалів DeVILBISS».
 
Даний теоретичний семінар проводився у мальовничому куточку Рівненщини , на базі відпочинку «Червона калина».
 
В семінарі прийняли участь колористи зі всіх куточків України — Червоноград, Сокаль, Золочів, Коломия, Кузнецовськ, Дубно, Ромни, Костопіль, Чернігів, Сімферопіль, Одеса, Луганськ, Горлівка, Краматорськ, Сніжне.
 
Почесним гостем семінару був Олександр Асламазіс — директор грецької компаніх «Alexport».
Він зробив презентацію продукції Девілбіс та інших матеріалів, що пропонує його компанія.
 
Почався семінар з підведення підсумків роботи за 2007рік. Найкращі колористи, а саме представник міста Костопіль Анатолій Цибуляк, представниця міста Ромни Данилюк Лариса, представниця міста Луганськ Очкур Ліза були відзначенні цінними призами.
Наступною частиною семінару було детальне ознайомлення з програмним забезпеченням по підбору фарб,обговорення важливих питань з колористики, обмін досвідом з регіонами.
 
 
 
29 Лютий 2008 14:28:22
Коментарі: 0
Переглядів: 428
 
 
 Авто-шоу в Одесі
13-16 вересня 2007 року ТОВ «АВТОФАРБА-Україна» приняло участь у виставці «Одеса АВТО ШОУ».
Сьогодні фахівці з ремонту кузова автомобіля мають можливість користуватись високоякісними матеріалами Sherwin Williams.
 
 
 
16 Вересень 2007 12:02:24
Переглядів: 365
 
 
Фарба Sherwin-Williams в Україні
Представником компанії Sherwin-Williams в Україні є ТзОВ «АВТОФАРБА-Україна». 
Підприємство не тільки пропонує клієнтам повний спектр послуг по постачанню лакофарбових матеріалів, обладнання, але й готує персонал для роботи з даною колористичною системою. Компанія пропонує професіоналам широкий спектр продукції для підготовки і фарбування автомобілів. На українському ринку представлені дві професіональні лінії автоемалей, а також широкий спектр грунтів і допоміжних матеріалів.
 
Сьогодні професіональні лінії Sherwin-Williams продуктивно працюють в Луганській, Чернігівській, Рівненській, Житомирській, Сумській та Львівській областях.
 
Підприємства і підприємці, що зацікавлені в співробітництві можуть звертатись за додатковою інформацією до досвідчених технологів фірми «АВТОФАРБА-Україна».
Ми пропонуємо Вам прибутковий бізнес, який потребує мінимальних фінансових затрат. І чекаємо відгуків від професіоналів, яким подобається іти в ногу з часом, запроваджувати нову продукцію і експериментувати, використовувати в роботі високотехнологічні матеріали.
 
 
 
21 Серпень 2007 00:00:00
Переглядів: 353
 
 
ТзОВ Автофарба-Україна святкує семиріччя.
 В цей день, 9 листопада 2006 року було засновано ТзОВ "Автофарба-Україна". Сьогодні фірма святкує своє семиріччя.
 
     За час існування фірма зарекомендувала себе, як команда фахівців та надійних партнерів по бізнесу в м.Рівне, Рівненській області та в різних областях України. ТзОВ "Автофарба-Україна" користується довірою серед широкого кола своїх клієнтів.
 
     На даний час здійснюється діяльність в трьох основних напрямках:
     - ремонт автомобілів,
     - гуртова торгівля лакофарбними і витратними матеріалами;
     - роздрібна торгівля лакофарбними і витратними матеріалами.
     Така організаційна форма дозволяє найбільш повно задовільнити потреби наших
клієнтів.
   
 
 
 
09 Листопад 0201 14:56:09
Переглядів: 308
 
 
Page:
Сортувати по:
© ТОВ «Автофарба Україна» 2010—2018.