Дефектування автомобіля

Процес дефектування – це процес визначення технічного стану автомобіля. Основне завдання процесу дефектування – це аналіз стану різних вузлів і агрегатів машини, виявлення наявних пошкоджень, а також, визначення причин їх поломки або підвищеної зношеності.

 

 

Дефектування є необхідною процедурою, якщо Ваш автомобіль став учасником ДТП, також – у випадку, якщо у процесі експлуатації авто Ви помітили сторонні звуки/свист/стукіт чи інші неполадки тощо, оскільки будь які порушення в роботі автомобіля можуть призвести до зниження рівня його безпеки.

Грамотно проведене дефектування підвищує безпеку керування автомобілем – ви точно знаєте, що ваше авто знаходиться у відмінному стані і під час руху не підведе несподіваними проблемами у дорозі під час подорожі.

При цьому, варто відзначити, що більшість експертів в галузі ремонту автомобілів рекомендують проводити дефектування не тільки після ДТП, але й під час планового технічного огляду. У першу чергу це пов′язано з тим, що виявлення будь яких дефектів на ранніх етапах дозволяє запобігти більш дорогому ремонту в подальшому

Вартість проведення дефектування відносно невисока, та і в майбутньому дозволить заощадити ваші фінанси та нерви. Адже, кожному автомобілісту відомо, що якщо вчасно не приділити увагу ушкодженням, то потім за ремонт автомобіля доведеться заплатити набагато більше.

Враховуючи дані фактори, рекомендується довіряти проведення подібної процедури тільки справжнім фахівцям.

 

Чому ми пропонуємо провести дефектування Вашого авто саме в ТзОВ «Автофарба-Україна»?

 

 

ТзОВ «Автофарба-Україна» працює на ринку ремонту та обслуговування автомобілів з 2006 року, і наша робота говорить сама за себе:

  • Оперативність – проводимо оцінку пошкоджень автомобіля і в максимально короткі терміни.
     
  • Професійний підхідфаховість, досвід і відповідальне ставлення до роботи наших майстрів створюють все для того, щоб Ви могли отримати компетентну оцінку технічного стану автомобіля.
     
  • Сучасність та системність.

Дефектування проводиться за системою, узгодженою з Audatex: http://audatex.ua/. Метою компанії Audatex є розробка та впровадження програмного забезпечення для підрахунку вартості відновлювального ремонту автомобілів, що постраждали внаслідок ДТП, стихійних лих або інших пошкоджень. Після кількох десятиліть досвіду роботи Audatex охоплює набагато більше аспектів, пов'язаних також і з відновлювальним ремонтом.

І найважливіше – це те, що робота за системою Audatex відповідає сучасним вимогам страхових компаній та законодавства.

  • Комплексність. Ми пропонуємо Вам усунути пошкодження кузова, ходової частини та електрообладнання автомобіля. До того ж, у нас Ви можете скористатись широким спектром послуг: ремонт ходової частини, ремонт електрообладнання, рихтуваня, фарбування, підбір необхідного кольору фарби, заміну ушкоджених запчастин.
     

Для клієнтів, які користуються ремонтними послугами нашого сервісу, проведення дефектування автомобіля є БЕЗКОШТОВНИМ!
 

У разі необхідності проведення значного ремонту, безкоштовне дефектування вашого автомобіля дозволить максимально точно визначити весь обсяг майбутніх робіт, а також з′ясувати, які деталі варто придбати. Крім того, після дефектування, зазвичай, складається калькуляція і відповідний документ, в якому точно вказується, які вузли і деталі автомобіля потребують ремонту або заміни. Відповідно, виключається ймовірність появи зайвих фінансових витрат.

Як результат – фахово проведене дефектування покращить Вашу безпеку пересування, зекономить Ваші фінанси і час.

© ТОВ «Автофарба Україна» 2010—2018.