Підбір автофарби в м. Рівне

Професійний підбір фарби – ідеальний зовнішній вигляд вашого автомобіля!

 

 

Наскільки важливим є якісний підбір фарби, знає кожен власник автомобіля. Від того, наскільки вдалим буде цей процес, буде залежати, як зміниться зовнішній вигляд авто. Автомобіль може змінитися як у кращу, так і в гіршу сторону, тому багато хто воліє щоб його авто завжди виглядало як нове, а у випадку ремонту - щоб зона відновлювального ремонту залишалась непомітною.

Комп′ютерний підбір фарби для автомобіля є одним із найважливіших процесів ремонту. Необхідною частинкою успіху будь-якого автосервісу є наявність власної системи підбору автофарб. Це забезпечує комплексність у виконанні ремонтно-відновлювальних робіт, і дає можливість забезпечити повноцінну гарантію на виконаний ремонт автомобіля.

У своїй роботі фахівці нашої фірми  використовують професійні системи підбору автофарб відомих світових брендів, – це DICHEM Master (Італія): http://www.dichemitaly.com/en та Sherwin Williams (США): http://www.sherwin-automotive.com/

Дані лабораторії  підбору фарб забезпечують високу точність  підбору. Для забезпечення сумісності компонентів та високої якості фарбування використовуються тільки оригінальні матеріали компаній Dichem Italy (Італія) та Sherwin Williams (США).

Також, варто зазначити, що фарба і матеріали компаніі Sherwin Williams і  Dichem  відповідають найвищим європейським стандартам, і затверджені сертифікатом якості  ISO 9001:2004.

За 20 років успішної  роботи у цій сфері, ми досконало вивчили і на практиці перевірили сильні і слабкі сторони багатьох сучасних комп'ютерних систем підбору кольору і зупинили свій вибір саме на цих системах, щоб  забезпечити максимально точний і якісний результат з мінімальними витратами:

-         Продукція виробників Dichem Italy (Італія) та Sherwin Williams (США) відповідає найвищим європейським стандартам;

-         Продукти вищезазначених компаній отримує схвальні відгуки  професійніх майстрівдосвічених колористів та висококваліфікованіх малярів не тільки в Україні, але і в багатьох країнах світу;

-         Розумна ціна на фарбу і матеріали, які ми пропонуємо, створює  найоптимальніше співвідношення ціна-якість;

-         Ми забезпечуємо індивідуальний підхід до кожного нашого клієнта.

Не секрет, що чим більш якісні матеріали і вища кваліфікація майстрів, які виконують ремонт, тим кращим буде результат. Наша фірма пропонує Вам саме такий підхід у вирішенні Вашої проблеми.

Тож, якщо перед Вами постало питання з точним підбором кольору для Вашого автомобіля  - приходьте! Ми завжди будемо раді Вам допомогти!

 

«Your growth is our growth...»
«Ваше зростання – це наше зростання...»

 

© ТОВ «Автофарба Україна» 2010—2018.