Про компанію

 

ТзОВ “АВТОФАРБА-Україна” офіційно представляє в Україні продукцію компанії PPG та Dichem Italy.
 
Фірма "Автофарба-Україна" здійснює підбір фарби за системою AUTOLUX та SELEMIX компанії PPG: ви можете, як скористатись  послугами наших спеціалістів по підбору автофарб, так і придбати систему для власного бізнесу.
 
Варто відзначити, що наша фірма працює в сфері автосервісу вже 10+ років, надаючи широкий спектр послуг щодо комплексного ремонту кузова автомобіля.
 

 

Для виконання відновлювального ремонту використовується сучасне професійне обладнання та інструменти, що дозволяє виконувати роботи різної складності якісно та швидко. ТзОВ “АВТОФАРБА-Україна” надає гарантію на виконані роботи по відновлювальному ремонту 6 місяців.
 
Для досягнення найкращого результату у відновленні лакофарбового покриття ТзОВ “АВТОФАРБА-Україна” пропонує клієнтам придбати високотехнологічну фарбу та матеріали від брендів PPG та Dichem, а також обладнання для фарбування компанії “DeVilbiss”: http://www.devilbiss.com/.
 
Команду компанії “АВТОФАРБА-Україна” складають професіонали високого рівня з багаторічним досвідом. Своїми знаннями та досвідом фахівці компанії діляться з клієнтами та представниками з різних регіонів України. ТзОВ "АВТОФАРБА-Україна" проводить практичні семінари та тренінги, учасники яких ознайомлюються з новинками в галузі обробки та фарбування кузова.
 

 

Фарбування будь-якого транспортного засобу є досить складним технологічним процесом, тому що повноцінний відновлюваний ремонт поєднує в собі чимало факторів: це професійне устаткування, якісна фарба і матеріали, і, що дуже важливо – висококваліфікований персонал. ТзОВ «Автофарба-Україна» у своїй роботі об’єднує всі необхідні складові успіху.
 
Звернувшись в компанію “АВТОФАРБА-Україна”, Ви гарантовано отримаєте якісні матеріали і якісне обслуговування в короткий термін.
 
У своїй роботі, ми підтримуємо систему "b2b", проводимо навчальні майстер-класи, практичні семінари та намагаємось постійно рухатись в ногу з часом.
 
 
Завітавши до "Автофарба-Україна", Ви отримуєте якісну продукцію, оптимальне цінове рішення, професійну підтримку.
 
 

 

© ТОВ «Автофарба Україна» 2010—2018.