Підбір автофарби в м. Рівне

Професійний підбір фарби – ідеальний зовнішній вигляд вашого автомобіля!

 

 

Наскільки важливим є якісний підбір фарби, знає кожен власник автомобіля. Від того, наскільки вдалим буде цей процес, буде залежати, як зміниться зовнішній вигляд авто. Автомобіль може змінитися як у кращу, так і в гіршу сторону, тому багато хто воліє щоб його авто завжди виглядало як нове, а у випадку ремонту - щоб зона відновлювального ремонту залишалась непомітною.
 
Комп′ютерний підбір фарби для автомобіля є одним із найважливіших процесів ремонту. Необхідною частинкою успіху будь-якого автосервісу є наявність власної системи підбору автофарб. Це забезпечує комплексність у виконанні ремонтно-відновлювальних робіт, і дає можливість забезпечити повноцінну гарантію на виконаний ремонт автомобіля.
 
У своїй роботі наші фахівці використовують професійні системи підбору автофарб відомих світових брендів, – це система підбору автомобільних фарб AUTOLUX та індустріальних фарб SELEMIX від бренду PPG: autolux.ppg.com.
 
Дані лабораторії підбору фарб забезпечують високу точність підбору. Для забезпечення сумісності компонентів та високої якості фарбування використовуються тільки оригінальні матеріали компаній PPG.
 
Також, варто зазначити, що фарба і матеріали компаніі PPG відповідають найвищим європейським стандартам, і затверджені сертифікатом якості ISO 9001:2004.

 

 

За 20 років успішної роботи у цій сфері, ми досконало вивчили і на практиці перевірили сильні і слабкі сторони багатьох сучасних комп'ютерних систем підбору кольору і зупинили свій вибір саме на цих системах, щоб забезпечити максимально точний і якісний результат з мінімальними витратами:
 
- Продукція виробників PPG відповідає найвищим європейським стандартам;
 
- Продукти вищезазначених компаній отримують схвальні відгуки професійніх майстрів – досвідчених колористів та висококваліфікованіх малярів не тільки в Україні, але і в багатьох країнах світу;
 
- Розумна ціна на фарбу і матеріали, які ми пропонуємо, створює найоптимальніше співвідношення ціна-якість;
 
- Ми забезпечуємо індивідуальний підхід до кожного нашого клієнта.
 
Не секрет, що чим більш якісні матеріали і вища кваліфікація майстрів, які виконують ремонт, тим кращим буде результат. Ми пропонуємо Вам саме такий підхід у вирішенні Вашої проблеми.
 
Тож, якщо перед Вами постало питання з точним підбором кольору для Вашого автомобіля - приходьте! Ми завжди будемо раді Вам допомогти!

 

© ТОВ «Автофарба Україна» 2010—2018.