Ремонт ходової частини автомобіля

Ремонт ходової частини у автосервісі ТзОВ «Автофарба-Україна» – це гарантія Вашої безпеки і довговічність Вашого авто.

 

 

Ходова частина – це конструктивна частина автомобіля, яка включає раму, задню і передню підвіски, амортизатори, колеса і шини. Сукупність цих елементів поєднує колеса із кузовом і пом’якшує коливання автомобіля, а також забезпечує постійне зчеплення коліс із дорожним покриттям.

Ходова частина вашого авто – це справді важлива, складна конструкція з унікальних деталей, які виготовляють за допомогою спеціального обладнання і новітніх технологій. Звідси, як Ви розумієте, цілком обгрунтовано, що ходова частина – це елемент найбільш схильний до зносу.

Саме на його долю випадають всілякі навантаження; від стану підвіски залежать багато важливих факторів: маневреність і контроль автомобіля на дорозі, його стійкість і надійність, що є гарантією безпеки руху, рівня комфорту пасажирів і водія. Тому, постійна увага і своєчасна діагностика ходової частини просто необхідні для підтримки автомобіля в справному стані, тим більше якщо автомобіль експлуатується на пошкоджених дорогах.

 

Закликаємо Вас бути уважними, оскільки, несправна ходова частина – це, перш за все, ризик для життя та здоров’я! Періодичний огляд (діагностика) та своєчасний ремонт ходової частини – це ключові моменти безпеки Вашого руху, коли ви перебуваєте у автомобілі – пам’ятайте про це!

 

Так як у ходової частини автомобіля багато деталей, які залежать одна від одної, одна зношена деталь дуже швидко може спричинити за собою знос іншої, або ж і цілого вузла. Своєчасний ремонт та заміна зношених деталей дозволить уникнути серйозних ускладнень і відповідно - дорогого ремонту. І, звісно, чи не найважливішу роль в цьому ремонті відіграє професійний підхід майстрів.

Тому, ми рекомендуємо Вам звертатись саме до фахівців ремонту ходової частини, а при можливості використовувати лише якісні автозапчастини.

Автосервіс ТзОВ «Автофарба-Україна» проводить повний спектр послуг із застосуванням професійного обладнання з діагностики та ремонту ходової частини автомобіля. Кожен наш клієнт з упевненістю може розраховувати на:

  • ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД до кожного клієнта. Виходячи з багаторічного досвіду роботи, наші майстри зможуть підказати Вам найбільш оптимальний варіант придбання деталей, що допоможе зекомонити ваші фінанси, і водночас обладнати автомобіль хорошими деталями.
     
  • Під час ремонту ми постійно тримаємо своїх клієнтів у курсі процесу перебігу ремонтних робіт ІНФОРМУЄМО про закупівлю потрібних запчастин чи деталей, МИТТЄВО повідомляємо про зміни чи доповнення у процесі ремонту чи термінах виконання роботи, якщо вони відбуваються.
     
  • ЯКІСТЬ У ВСЬОМУ. Цехи, що розміщені у нашому автосервісі, оснащені всім необхідним обладнанням. Для якісного виконання цього найбільш затребуваного виду авторемонту, ми використовуємо облаштування від німецького виробника, яке відповідає високим європейським стандартам та гарантіям.
     
  • Дуже важливо те, що майстри «Автофарба-Україна» мають ВІДПОВІДАЛЬНЕ відношення до вирішення поставлених перед ними завдань – тому Ви можете бути певні у оперативному та фаховому виконанні ремонту ходової частини Вашого автомобіля.

Це основні причини, чому наші клієнти завжди спокійні за кермом, будучи впевненими у якості виконаних нами робіт і чому Ви можете довірити ремонт ходової частини Вашого авто фахівцям фірми «Автофарба-Україна» – ми працюємо оперативно, якісно і професійно.

 

© ТОВ «Автофарба Україна» 2010—2018.