Рихтувальні роботи в м Рівне

 

Рихтування авто – це перший етап ремонтно-відновлювальних робіт автомобіля, який зазнав ДТП, або іншого роду порушення цілісності кузова.

 

 

Рихтувальні роботи дозволяють відновити початкову форму пошкоджених деталей автомобіля. За допомогою рихтування проводять відновлення геометрії кузова, видалення вм’ятин, розривів, а також, виконують зварювальні роботи, здійснюють заміну деталей, що не піддаються відновленню, до того ж, рихтування здатне прибрати пошкодження корозією.

Для рихтування закритих поверхонь і невеликих ділянок ушкодження використовується споттер.

Ми працюємо із різними видами ушкоджень автомобіля: як з легкими, так і вкрай складними.

Трапляються ушкодження автомобіля, які тягнуть за собою зміщення базових точок. У таких випадках необхідно відновлювати геометрію кузова. Відновлення геометрії кузова – це  дуже трудомістке і складне завдання. Проте, вирішення цього завдання під силу майстрам-рихтувальникам ТзОВ «Автофарба-Україна».

Наш автосервіс обладнаний усім необхідним для якісного рихтування автомобілів: сертифікованим і відповідним до європейських стандартів обладнанням та якісними інструментами для ремонту, які, до того ж, у руках досвідчених майстрів, дозволяють вирішити найскладніші задачі.
 

 

Автосервіс ТзОВ «Автофарба-Україна» пропонує весь спектр послуг з рихтування авто – від найскладніших серйозних ушкоджень до мінімального локального ремонту:

  • усунення перекосу кузова;
  • рихтування кузовних деталей: крила, дверей, капота, вм'ятин і т.д.;
  • виявлення недоліків геометріі кузова та підвіски автомобіля;
  • відновлення геометріі кузова після ДТП;
  • ремонт та заміна елементів кузова;
  • видалення іржі;
  • вирівнювання та ін.

Ми використовуємо новітні технології, що дозволяють значно зекономити Ваш час та кошти, дотримуємось стандартів заводу виробника, забезпечуємо якісне та вчасне виконання робіт, надаємо ГАРАНТІЮ 6 МІСЯЦІВ на всі виконані роботи – це ті особливості, за які нас поважають наші клієнти.

© ТОВ «Автофарба Україна» 2010—2018.