Дефектування автомобіля

Процес дефектування – це процес визначення технічного стану автомобіля. Основне завдання процесу дефектування – це аналіз стану різних вузлів і агрегатів автомобіля, виявлення наявних пошкоджень, а також, визначення причин їх поломки або підвищеної зношеності.
Дефектування є необхідною процедурою, якщо Ваш автомобіль став учасником ДТП, також – у випадку, якщо у процесі експлуатації авто Ви помітили сторонні звуки/свист/стукіт чи інші неполадки тощо, оскільки будь які порушення в роботі автомобіля можуть призвести до зниження рівня його безпеки.

 

 

Дефектування автомобіля слід проводити не тільки після ДТП, але й під час планового технічного огляду. У першу чергу це пов′язано з тим, що виявлення будь яких дефектів на ранніх етапах дозволяє запобігти більш дорогому ремонту в подальшому.
 
Вартість проведення дефектування відносно невисока, та і в майбутньому дозволить заощадити ваші фінанси та нерви. Адже, кожному автомобілісту відомо, що якщо вчасно не приділити увагу ушкодженням, то потім за ремонт автомобіля доведеться заплатити набагато більше.

 

 

ТОВ «Автофарба-Україна» допоможе провести дефектування вашого авто професійно в максимально короткі терміни для того, щоб Ви могли отримати компетентну оцінку технічного стану автомобіля.
 
Для клієнтів, які користуються ремонтними послугами нашого сервісу, проведення дефектування автомобіля є БЕЗКОШТОВНИМ!
 
Дефектування проводиться за системою, узгодженою з Audatex: http://audatex.ua/. Метою компанії Audatex є розробка та впровадження програмного забезпечення для підрахунку вартості відновлювального ремонту автомобілів, що постраждали внаслідок ДТП, стихійних лих або інших пошкоджень. Після кількох десятиліть досвіду роботи Audatex охоплює набагато більше аспектів, пов'язаних також і з відновлювальним ремонтом. Робота за системою Audatex відповідає сучасним вимогам страхових компаній та законодавства.
 
У разі необхідності проведення значного ремонту, безкоштовне дефектування вашого автомобіля дозволить максимально точно визначити весь обсяг майбутніх робіт, а також з′ясувати, які деталі варто придбати. Крім того, після дефектування, зазвичай, складається калькуляція і відповідний документ, в якому точно вказується, які вузли і деталі автомобіля потребують ремонту або заміни. Відповідно, виключається ймовірність появи зайвих фінансових витрат.
© ТОВ «Автофарба Україна» 2010—2018.