Діагностика двигуна у місті Рівне

Бензинові та дизельні двигуни сучасних автомобілів – це складні механізми, робота яких керується та контролюється електронікою: датчиками, детекторами, реле, тощо. Коли будь-яка із деталей або сам датчик виходять з ладу – на панелі приладів загоряється індикатор, який сигналізує про проблему. Також про наявність несправностей свідчать низка симптомів.

Діагностика двигуна – це перший крок до усунення проблеми, який не варто уникати. Річ у тім, що один і той же симптом може свідчити про різні види поломки мотора. Без ретельного огляду на пошуку проблеми ремонт «навмання» - це зайва витрата часу та коштів.

Фахівці компанії «Автофарби-Україна» рекомендують спочатку діагностувати проблему, визначити її причини і тільки потім переходити до усунення наслідків. Так, ви зекономите час та кошти і отримаєте гарантію того, що через тиждень чи місяць несправність не дасть про себе знати знову.

 

 

Вартість діагностики двигуна

 

 • Діагностика двигуна – від 400 грн
 • Комп’ютерна діагностика двигуна – 400 грн
 • Замір компресії – від 100 грн/1 циліндр

 

Коли варто проводити діагностику двигуна?

 

Діагностика силового агрегату проводиться планово або через появу певних проблем чи перебоїв у його роботі. Планова перевірка якості роботи двигуна автомобіля – це найкращий варіант для автовласника з кількох причин:

 

 1. Дозволяє побачити та усунути проблему ще до її появи. Це можна зробити у зручний для вас час, а значить – ви не залишитесь без авто раптово у потрібний момент, як ще буває у разі поломки.
 2. Дає можливість попередити серйозні несправності: двигун це цілісний механізм і якщо одна з деталей починає працювати некоректно, це може призвести до поломки інших деталей.

Також обов’язкова потрібна діагностика двигуна, якщо ви почали помічати один або кілька симптомів:

 • На панелі приладів засвітився відповідний індикатор;
 • Старт двигуна став важким або проблемним: авто не заводиться з першого разу;
 • Зросло споживання палива (цей симптом варто розглядати у сукупності з іншими, адже на кількість споживання палива можуть впливати зовнішні чинники, як-от: стан доріг, по яких ви їздите, інтенсивність трафіку і затори, навантаженість авто, тощо).
 • Відчутна втрата потужності або надто повільне прискорення;
 • Збільшилась витрата моторного масла;
 • Дим білого, сіруватого, чорного кольору з вихлопної труби;
 • Несподівана зупинка двигуна;
 • Автомобіль перестав заводитися;
 • З’явився характерний звук «троїння» – не працює один або кілька циліндрів;
 • Відчутний запах бензину/ДТ;
 • Двигун перегрівається ;
 • З’явилися сторонні шуми: скреготіння, скрип, тощо.

 

Якщо ви помітили ці чи інші дефекти в роботі мотора – варто терміново звернутися до фахівців СТО у місті Рівне. Також рекомендуємо обов’язково проводити діагностику двигуна та інших частин перед купівлею вживаного авто.

 

Етапи діагностики двигуна

 

Діагностика дизельного двигуна та бензинового силового агрегату має певні відмінності, але однаковий алгоритм виконання:

 1. Збір інформації щодо несправностей: фахівці дізнаються у власника про помічені симптоми, самостійно оглядають авто в момент роботи на предмет поломки.
 2. Попереднє очищення: необхідне для того, щоб при первинному візуальному огляді самого мотора, підкапотного та капотного простору можна було виявити явні дефекти, поломки, порушення цілісності деталей.
 3. Діагностика сканером: пристрій взаємодіє з електронним блоком керування машиною та дозволяє зчитати зафіксовані помилки. Майстер обчислює дефекти, визначає варіанти їх усунення.
 4. У процесі діагностики бензинового двигуна чи дизельного мотора фахівці заміряють компресію в циліндрах, перевіряють свічки запалювання, електроніку та всі заживлені вузли, за потреби проводять ендоскопію.

 

Залежно від несправності та стану двигуна, необхідні різні заходи для виявлення проблеми та визначення способу її усунення. Відповідно, процедура може тривати від 15 хвилин до кількох годин

 

 

 

Звичайна і комп’ютерна діагностика: в чому різниця?

 

Діагностика двигуна проводиться двома способами:

 • Звичайна: спеціаліст проводить візуальний огляд усіх елементів двигуна, капотний та підкапотний простір. З допомогою спеціальних приладів вимірює компресію, перевіряє якість та коректність роботи форсунок, свічок, інших деталей. Далі – визначає причину поломки і шляхи вирішення проблеми.
 • Комп’ютерна: автомобіль перевіряють на стенді із застосуванням спеціального обладнання та програм. Таким чином фахівці дізнаються про усі помилки, які були записані електронним блоком керування машини в процесі роботи. Майстри аналізують отримані дані та отримують інформацію, яку надалі використовують для усунення поломки.

 

Досить часто фахівці виконують комбіновану діагностику, яка включає і комп’ютерну, і звичайну. Таким чином вдається максимально швидко знайти проблему і вирішити її.

 

Як записатися на діагностику?

 

Для запису на діагностику двигуна чи інші послуги СТО звертайтесь до нас телефоном або на електронну пошту:

+38 (067) 363 73 23
+38 (067) 674 94 26
+38 (067) 924 83 10

avtofarba@yahoo.com

Станція технічного обслуговування розташована за адресою

Крейдяна вулиця, 50, Рівне, Рівненська область, 33000.

 

Чому варто звернутися для діагностики двигуна в ТОВ «Автофарба-Україна»?

 

 • Повна та точна діагностика мотора, яка дозволить точно визначити проблему і запропонувати вам найкраще і найшвидше рішення для її усунення.
 • Сучасне сертифіковане обладнання.
 • Досвід та високі професійні навички майстрів: фахівці усувають найскладніші поломки та допомагають попередити проблему ще до її появи при плановій діагностиці автівки.
 • Оперативність: тривалість процедури від 15 хвилин до кількох годин, залежно від складності.
 • Якісний ремонт у найкоротший термін.
 • Гарантія на запчастини та проведену роботу.
 • Доступні ціни на усі послуги СТО.

 

Фахівці компанії «Автофарби-Україна» подбають, щоб двигун та інші деталі вашого автомобіля працювали якісно, надійно та довго.

 

© ТОВ «Автофарба Україна» 2010—2018.