Діагностика механічної коробки передач в місті Рівне

Механічна коробка передач – надійний та довговічний механізм автомобіля, однак, як і будь-які інші деталі, з часом вона зношується та потребує ремонту. Також на довговічність цього вузла впливає характер та особливості їзди, стан дорожнього покриття, екстрені ситуації. Найкращий спосіб попередити поломку та уникнути неприємного сюрпризу – вчасна діагностика КПП. Огляд та перевірка коробки майстрами дають можливість побачити проблему ще до її виникнення та вирішити з мінімальними затратами часу і фінансів.

 

 

Ціна діагностики КПП в «Автофарби-Україна»

 


Коли потрібна діагностика МКПП

 

 

Планову діагностику коробки передач рекомендовано робити:

 

 • Мінімум 1 раз на рік;
 • При заміні мастила в коробці (в середньому його міняють кожні 100тисяч км або раз на 7 років, якщо не має інших рекомендацій щодо вашого авто).

 

Позапланова та термінова діагностика КПП потрібна при появі таких симптомів:

 • Сторонні звуки під час старту та їзди (скреготіння металу, стук, тощо);
  Надмірний розхід або витік мастила;
 • Одна чи кілька передач не вмикаються або вмикаються із значним зусиллям;
 • З’явилася вібрація під час руху чи перемикання передач;
 • Пробуксовування;
 • Засвітився індикатор на панелі приборів.

 

Будь-який із цих симптомів свідчить про те, що механічна коробка передач потребує негайної діагностики та ремонту, а нехтування проблемою може спричинити вихід з ладу інших деталей автомобіля чи спричинити аварійну ситуацію.

 

Види діагностики МКПП

 

При зверненні на автосервіс, майстри застосовують один або кілька варіантів діагностики коробки передач, щоб виявити поломку МКПП та обрати оптимальний спосіб її усунення:

 • Огляд: фахівець СТО оглядає коробку на предмет механічних пошкоджень, витоку мастила, наявності продуктів зносу в піддоні. При огляді коробка залишається на місці, її не знімають.
 • Діагностика із зняттям коробки: ця процедура виконується з метою пошуку складних пошкоджень у випадку, коли авто довгий час не експлуатувалося, потрапило в ДТП, інші методики не виявили явних пошкоджень, але є перебої в роботі. Також зняття та детальна перевірка МКПП проводиться при купівлі вживаних авто з-за кордону.
 • Діагностика КПП – це необхідний аспект для забезпечення тривалої і безперебійної роботи вашого автомобіля, а також перший і дуже важливий першочерговий етап у разі виникнення несправності коробки. Ми не рекомендуємо купувати запчастини чи починати будь-які ремонтні роботи перед діагностикою – точним визначенням проблеми.

 

Етапи діагностики та ремонту МКПП

 

 

 1. Первинна діагностика – огляд майстра на наявність візуально виражених проблем;
 2. Зняття коробки, промивання та очищення.
 3. Перевірка внутрішніх вузлів – пошук несправності.
 4. При виявленні причини поломки майстри добирають необхідні запчастини та розхідники, які змінюються обов’язково.
 5. Після ремонту коробку збирають, тестують, перевіряють на герметичність.

 

Також, після зняття коробки передач, фахівці перевіряють електронні плати, оглядають суміжні вузли з метою попередження повторних несправностей.

Найчастіша причина виходу з ладу МКПП – несвоєчасна заміна мастила та розхідників. Внаслідок цього зношуються ущільнювачі, відбувається витік масла, зростає тертя між рухомими елементами та прогорають теплозахисні екрани. Вчасна діагностика та сервісне обслуговування в автосервісі ТОВ «Автофарба-Україна» допомагають попередити проблеми з трансмісією.

 

 

Як записатися на діагностику?

 

Для запису на профілактичну діагностику КПП ви можете зателефонувати нам за номерами:

+38 (067) 363 73 23
+38 (067) 674 94 26
+38 (067) 924 83 10

Разом з менеджером можна вибрати зручні дату та час.

Також запис здійснюється електронною поштою avtofarba@yahoo.com або при безпосередньому візиті на СТО за адресою

Крейдяна вулиця, 50, Рівне, Рівненська область, 33000.

Якщо діагностика потрібна терміново – телефонуйте за вказаними номерами. Майстри намагатимуться надати вам допомогу якнайшвидше.

Фахівці компанії проводять діагностику та ремонт механічних та автоматичних коробок переключення передач практично всіх поширених марок та моделей авто.

Якісна діагностика МКПП в «Автофарба-Україна»

Якщо ви шукаєте, де перевірити коробку передач на предмет поломки чи з профілактичною метою якісно, швидко і доступно в місті Рівне – записуйтеся до фахівців автосервісу, адже ТОВ «Автофарба-Україна» – це:

 • Великий багаторічний досвід у діагностуванні та ремонті КПП.
 • Сучасне сертифіковане обладнання для виявлення та усунення несправностей.
 • Відповідальний підхід до виконання роботи: наша мета – усунути проблему якісно, щоб ви забули про неї на довгий час. На жаль, ми не можемо гарантувати «назавжди», адже будь-які деталі піддаються зносу.
 • Гарантія на виконаний ремонт та встановлені запчастини.
 • Доступні ціни та послуги автосервісу.

 

З фахівцями ТОВ «Автофарба-Україна» ваш автомобіль у надійних руках і завжди на ходу!

 

© ТОВ «Автофарба Україна» 2010—2018.