Комп'ютерна діагностика автомобіля в Рівному

Комп’ютерна діагностика автомобіля – це найсучасніший метод перевірки електронних систем транспортного засобу на предмет поломки. Таким чином вдається максимально точно локалізувати несправність та навіть попередити вихід з ладу авто.

Вартість комп’ютерної діагностики авто - 400 грн.

У сучасних автомобілях значний відсоток процесів керується електронікою. Це полегшує та робить більш комфортним управління машиною, а також дає можливість автомайстрам швидко знайти причини несправностей або перевірити загальний технічний стан автівки.

Суть повної комп’ютерної діагностики полягає у підключенні до автомобіля сканера, які зчитує коди помилок. Далі ці коди майстри розшифровують та визначають причину несправності. Загалом, процес доволі простий, але для якісної та точної електронної діагностики автомобіля необхідні дві важливі речі:

 • Надійне сертифіковане обладнання;
 • Досвід та знання майстра.

 

Саме ці два аспекти забезпечують високу якість та затребуваність послуги комп’ютерної діагностики автомобіля на СТО «Автофарба-Україна».

Діагностика комп’ютерних систем авто

Електронна діагностика автомобіля дає можливість:

 1. Швидко знайти та усунути проблему у більшості вузлів автівки;
 2. Виявити збій програмного забезпечення та виправити помилку;
 3. Попередити вихід з ладу автомобіля до появи несправності.

Щоб провести тестування та діагностувати технічний стан автомобіля потрібен професійний сканер, рідер (зчитувач), комп’ютеризований стенд та досвідчений фахівець, який уміло використовує обладнання та аналізує отримані дані.

Коли потрібно проводити повну діагностику автомобіля?

Планова діагностика проводиться 1 раз на рік та дозволяє попередити поломки і помилки в роботі електронних систем автівки. Однак, є випадки, коли комп’ютерна діагностика автомобіля потрібна позапланово:

 1. На панелі приладів засвітився індикатор помилки.
 2. Є будь-які ознаки некоректної роботи якогось із вузлів машини.
 3. Запланована тривала подорож чи робоча поїздка автівкою – повна комп’ютерна діагностика убезпечить вас від неприємних сюрпризів в дорозі.
 4. Купівля вживаного авто – у цьому випадку варто ретельно перевірити усі системи.

 

Варто розуміти, що діагностика – головний профілактичний захід та перший крок у разі виникнення проблеми. Перевірка комп’ютером допоможе визначити, де саме локалізується несправність та підказує шляхи усунення.

Діагностика автомобіля перед покупкою

Купівля вживаної автівки у власника чи перекупа – це завжди ризик, адже ви не можете бути впевнені у його добросовісності. Та і якщо власник ваш знайомий, ви точно впевнені у відсутності шахрайства – це не означає, що машина у гарному технічному стані. Проблема може тільки назрівати і про неї ще ніхто не здогадується. Але з часом, коли поломка станеться, її ремонт влетить у чималу копійку. Тому професіонали автосервісу «Автофарби-Україна» рекомендують обов’язково перевірити машину. Комп’ютерна діагностика – це тільки один із аспектів перевірки, також у процесі фахівці проводять візуальний огляд та перевіряють механічну складову на предмет дефектів.

У разі, якщо ми виявимо проблему, ви зможете прийняти зважене рішення: чи купувати і ремонтувати автівку, чи шукати інший варіант.

Як проходить комп’ютерна діагностика?

 1. Підключення автомобіля до приладів для діагностики через спеціальний порт, передбачений в машині. Таким чином майстер отримує доступ до електронних систем і може ознайомитися із звітом про роботу.
 2. Сканер зчитує всі зафіксовані повідомлення про помилки.
 3. Ці помилки розшифровують на комп’ютері, використовуючи програмне забезпечення і визначають їхню причину та розміщення: яка система чи деталь вийшла з ладу.
 4. Майстер готує звіт по перевірці, де вказані проблемні місця та поломки, а також рекомендації по усуненню виявлених несправностей.

 

Ключова перевага комп’ютерної діагностики – це можливість попередження поломки авто.

Яке обладнання ми використовуємо?

Обладнання, використане для діагностики, грає важливу роль, адже тільки якісні сертифіковані пристрої та ліцензійне програмне забезпечення дають гарантію коректної та правильної перевірки.

У роботі майстри використовують діагностичний сканер Bosch KTS-560 (ПЗ Bosch EasyTronic) та інше обладнання від відомих і надійних виробників.

Bosch KTS-560

Що входить в комп’ютерну діагностику?

Електронна діагностика сучасного автомобіля дає можливість перевірити стан і якість роботи більшості деталей, вузлів, систем та включає:

 • Зчитування і скидання кодів помилок;
 • Оцінку стану електронних систем;

 

Важливо розуміти, які системи перевіряє комп’ютерна діагностика:

 • Система керування двигуном;
 • Автоматична трансмісія;
 • Система живлення;
 • Система запалювання;
 • Кондиціонування або клімат-контроль;
 • Система курсової стійкості (ESP);
 • Система повного приводу (4x4);
 • Антиблокувальна система (ABS);
 • Круїз-контроль;
 • Інтелектуальна система паркування (SPAS);
 • Контроль тиску в шинах (TPMS);
 • Автокорректор світла фар (AFLS);
 • Система попередження про відхилення від обраної смуги (LDWS);

 

На цьому перелік не закінчується, адже він залежить від комплектації вашої автівки, але комп’ютерна діагностика допоможе перевірити стан усіх систем, керованих електронікою.

Чому варто звернутися на комп’ютерну діагностику в «Автофарба-Україна»?

Сотні автомобілістів довіряють свої автівки, адже знають, що «Автофарба-Україна» – це:

 • Кваліфіковані та відповідальні майстри, які знаються на своїй справі, мають великий досвід роботи та регулярно поновлюють знання відповідно до впровадження нових технологій діагностики і ремонту;
 • Комплексний сервіс: ми виконуємо повний спектр діагностичних та ремонтних робіт, тож у разі виявлення проблеми, вам не доведеться шукати майстра самостійно для її усунення;
 • Швидкість: новітнє обладнання та досвід дозволяють виконувати роботу максимально швидко та якісно;
 • Прозорість: ми надаємо звіти про перевірку, а також усю необхідну документацію про встановлені запчастини;
 • Чіткий розрахунок вартості робіт та запчастин.
 • Гарантія на замінені деталі та виконану роботу.

Як записатися на комп’ютерну діагностику?

Попередити проблему завжди легше і дешевше, ніж усувати її наслідки, тому ми рекомендуємо робити комп’ютерну діагностику хоча б 1 раз на рік, а також тоді, коли ми помітили будь-які порушення роботи вашого транспортного засобу.

Записатися на послуги автосервісу можна телефоном
+38 (067) 363 73 23
+38 (067) 674 94 26
+38 (067) 924 83 10

Написати на електронну пошту avtofarba@yahoo.com

Або безпосередньо під час візиту на СТО за адресою

Крейдяна вулиця, 50, Рівне, Рівненська область, 33000.

© ТОВ «Автофарба Україна» 2010—2018.