SELEMIX System

Високий результат для вашого бізнесу

 

SELEMIX - промислові покриття від бренду PPG - провідний світовий виробник покриттів у 70 країнах світу. Заснована в 1883 році в Піттсбурзі, штат Пенсільванія, компанія PPG пропонує клієнтам передові продукти і технології, задовільняючи самі різноманітні потреби ринку.

 

Матеріали SELEMIX розробляються та вдосконалюються з метою збільшення ефективності виробництва у легкій індустріальній промисловості.

 

ГАЛУЗІ ЗАСТОСУВАННЯ:

- сільське господарство

- комунальне господарство

- комерційний транспорт

- авіація

виробниче обладнання

- залізничний транспорт

- морський транспорт та інші.

 

Покриття SELEMIX відомі у всьому світі та характеризуються високою стійкістю до механічних пошкоджень, чудовими антикорозійними властивостями та легкістю в нанесенні.

 

НАШІ ПЕРЕВАГИ:

 

- Високоякісні продукти та перевірені послуги, сертифіковані ISO 12944.

- Ефективні рішення процесу фарбування.

- Широку гаму кольорів та супутніх інструментів.

- Технічну підтримку всіх продуктів та послуг для клієнтів.

 

Епоксидний грунт 7-400, 7-401

Асортимент епоксидних ґрунтів SELEMIX® пропонує двокомпонентні рішення, що мають відмінні антикорозійні властивості, відмінну адгезію до багатьох матеріалів, таких як сталь, алюміній і оцинкована сталь, мають гладку поверхню з чудовим заключним аспектом - високу твердість і ефективні характеристики розпилення. Серед асортименту епоксидних ґрунтів ви можете вибрати той, який краще відповідає вашим вимогам - забезпечує належний баланс з точки зору антикорозійної продуктивності і ефективності обробки поверхні.

ISO 12944-6

 

Антикорозійний грунт 4-440

Асортимент антикорозійних ґрунтів SELEMIX® пропонує однокомпонентні рішення, які швидко висихають, мають високі властивості наповнення, ефективну адгезію до поверхонь із чорної сталі і голої сталі, і в цілому мають добрі антикорозійні властивості.

          

 

 

 

Поліуретановий грунт 7-510 - 7-512

Поліуретанові ґрунти Selemix забезпечують високу адгезію і захист від корозії на різних поверхнях, таких як алюміній, гола сталь, оцинкована сталь і легкі сплави. Як правило, поліуретанові ґрунти рекомендуються для фарбування в умовах низьких температур (від 5 до 15 °С) або коли кінцевий користувач бажає використовувати ідентичні затверджувачі для ґрунту і верхнього покриття.

          

 

 

 

DTM-Емаль "безпосередньо на метал" 7-530 - 7-538

Асортимент поліуретанових верхніх покриттів, які наносяться безпосередньо на металеву поверхню. SELEMIX® пропонує двокомпонентні рішення з прямою адгезію до різних металів, які мають високий діапазон покриття поверхні, легко наносяться на поверхню і мають чудову стійкість до екстремальних атмосферних впливів.

               

 

 

 

 

Поліуретанове верхнє покриття 7-510 - 7-512

Поліуретанові верхні покриття SELEMIX®забезпечують високі показники довговічності і стійкості до хімічних і атмосферних впливів при різних рівнях блиску. Асортимент також включає в себе продукт UltraHighSolid - довговічне покриття найвищої якості, рекомендоване у випадках, коли обмежена кількість викидів VOC має вирішальне значення.

          

 

 

 

Епоксидне верхнє покриття 7-410

Асортимент епоксидних верхніх покриттів SELEMIX®пропонує ряд легких в застосуванні і довговічних верхніх покриттів глянцевого/матового кольору з гладкою текстурованою поверхнею. Епоксидні верхні покриття рекомендуються, коли виникає необхідність в підвищеній хімічній стійкості до розливу води, розчинників, хімічних речовин і нафтопродуктів. Вони спеціально розроблені для фарбування промислового обладнання та машин, які експлуатуються в приміщеннях.

     

 

 

 

 

 

 

 

 

Акрилове верхнє покриття 7-110

Акрилові верхні покриття Selemix пропонують легкі в застосуванні двокомпонентні рішення, які забезпечують формування довговічних покриттів відмінної якості. Підвищена стійкість до атмосферних впливів і чудова УФ-стабільність навіть при сильному впливі сонячного світла протягом довгого часу. Призначене для машин для нанесення покриттів та іншого промислового обладнання, яке знаходиться під впливом умов зовнішнього середовища.

          

 

 

 

 

 

 

 

 

Синтетичне верхнє покриття 7-610

Асортимент синтетичних верхніх покриттів Selemix пропонує однокомпонентні біндери, що характеризуються легкістю у застосуванні, чудовою адгезією, швидким висиханням, гладкою поверхнею і чудовим загальним кінцевим виглядом.

 

© ТОВ «Автофарба Україна» 2010—2018.